İpsos Nedir? – İpsos Güvenilir mi? – Gerçek Yorumlar

Ipsos, 1975 yılında kurulan ve dünyanın çeşitli bölgelerinde çok sayıda çalışanı olan yasal bir Anket şirketidir. İpsos i-Say olarak bilinen bir panele sahiptir. Online pazar araştırması söz konusu olduğunda İpsos en büyük firmalardan biridir.

İpsos anketlerine katılmak için tek yapmanız gereken kayıt olmak, anketleri doldurmak ve puan kazanmaktır. Daha sonra bu puanları nakit ödüller veya hediye çeki olarak tahsil edebilirsiniz.

Kayıtlı milyonlarca üye var. Anket doldurmanın yanı sıra kendiniz de anket oluşturabilirsiniz. Böylece hem puan hem de para kazabilirsiniz

İpsos güvenilir mi?

Yapmış olduğum incelemeler sonucunda İpsos gevenilir mi sorununa kelinlikle olumlu yanıt verebilirm. İpsos yorumlarımı aşağıda bulabilirsiniz.

İpsos nasıl çalışır?

18 yaş ve üzerindeki hemen hemen her yetişkin Ipsos i-Say sitesine anket doldurmak için kayıt olabilir.

Bu sitede bir hesap oluşturmak çok kolaydır. Birkaç dakika süren süreçte size bazı sorular sorulur. Anket öncesi sorulardan başka bir şey olmadıkları için bu konuda endişelenmeyin.

Bu soruları yanıtladıktan sonra e-postanızı açmanız ve hesap etkinleştirme bağlantısını tıklamanız istenir.

Bu, hesap oluşturma işlemini tamamlanmasını sağlar. Bunu yaptıktan sonra puan kazanmak için anketlere katılmaya hazırsınız. İpsos sadece online anketler yaptığı için bu siteden ürün denemeleri beklemeyin.

Ipsos i-Say hakkında doğru yorumlar yapabilmek için siteyi uzun süre test ettim. Bu yüzden İpsos güvenilir mi, yoksa bir aldatmaca mı ilerleyen bölümde anlayacağız.

İpsos i-say’da puan kazanma

Daha önce söylediğim gibi bu site ürün denemeleri ile ilgilenmez. Bütün mesele anketler. Kayıt sürecinde verdiğiniz bilgilere bağlı olarak hak ettiğiniz mevcut anketler size e-posta ile göndereceklerdir.

Hangi anketlere katılabileceğinizi bilmenin diğer bir yolu ise giriş yapmak ve kontrol panelinizdeki seçenekler arasından seçim yapmaktır.

i-say anketleri

Kayıt işlemi sırasında kişisel soruları yanıtlayarak puan kazanma fırsatınız olur. Uygun olmayanlar katılım için 5 puan alır. Bu platformda kayıt sürecinden sonra verdiğiniz bilgilere dayanarak size uygun olan anketlerin gelmesi biraz zaman aldığı için sabırlı olmalısınız.

Hak kazandığınız anketlere katılmak size 45 ila 90 puan arasında bir şey kazandıracaktır. Ancak bu site aynı zamanda ‘evet’ veya ‘hayır’ yanıtları olan anketler de sunmaktadır.

İpsos hakkında en çok seveceğiniz şey Anket Tahmincisi. Tamamladığınız her anketten sonra Anket Tahmincisini çalıştırmak için bir davetiye alacaksınız.

Burada, evet seçeneğini seçen kişilerin yüzdesini tahmin etme fırsatınız var. Gerçek yüzdeye yakın tahmin yaptığınız zaman size Ipsos i-Say’daki ödül çekilişlerine katılmaya hak kazandıran bir şans verilecektir.

Maalesef anket tahmincisi puan kazanmanıza yardımcı olmuyor. Kısacası, bu Ipsos i-Say incelemesinde anketlere katılmanın puan kazanmanın tek yolu olduğu teyit edilebilir.

İpsos i-Say ne sunuyor?

Bu platformda oturum açtıktan sonra aşağıdaki hizmetlerden yararlanabileceksiniz:

• Ödüllü anketler

Kuşkusuz bu platformda para kazanmanın en iyi yolu budur. Ne kadar kazanacağınız bir gün içinde hak kazandığınız anketlerin sayısına bağlı olacaktır.

• Sadakat programı

Ipsos i-Say’ın her üyesi sadakat programına katılmaya hak kazanır. Ne kadar çok ankete katılırsanız o kadar fazla bonus kazanırsınız. Bu nedenle 5 anket sizi 25 puan, 15 anket 50 puan ve 200 anket 600 puan kazandırır.

• Yarışmalar

Bu platformda ayrıca bir dizi yarışmaya katılmaya hak kazanacaksınız. Bu, tüm yeni üyelerin girdiği bir karşılama çekilişidir. Burada her dört ayda bir 100 $’lık ödül kazanan 30 kişiden biri olma şansına sahipsiniz.

Ayrıca 10.000 puan kazanmak için bir şansınız daha var. Profil güncellemeleri hakkındaki soruları kontrol etmeye ve yanıtlamaya devam ederek bu çekilişe hak kazanırsınız.

• Arkadaş daveti

Arkadaşlarınızı Ipsos’a katılmaya davet ettiğinizde bunun için ödüllendirileceksiniz. Tek yapmanız gereken platformda oturum açmak ve onlara bir davet e-postası göndermek.

• Topluluk

Ipsos i-Say’da, benzer düşünen bireylerden oluşan bir topluluk bulacaksınız. Kendi anketlerinizi gönderebilmenin yanı sıra burada yayınlananlara yanıt verebilirsiniz.

İpsos i-Say’da para kazanma

Bu platformda en az 0,45 dolar ve en fazla 3 dolar ödeyen anketlere katılabileceksiniz. Anketler çoğu zaman Ipsos i-Say puan sistemi üzerinden 1 dolar ödüyor. Bu platformdaki her puan 0,01 dolardır. Puanları harcamak istiyorsanız Ipsos ödül sayfasına gitmeniz gerekiyor.

Bununla birlikte puanlarınızı nakit olarak kullanmayı tercih edebilirsiniz. Bunu yapmadan önce toplam puanınız 1000 kadar olmalıdır. Bu nakit olarak 10 $’ınız olduğunu ifade eder. Bunu seçerseniz paranızı almadan önce 2 hafta kadar beklemeye hazır olmalısınız.

Bu Ipsos i-Say incelemesi, şirketin başka bir anket sitesinde bulamayacağınız bir sadakat programı olduğunu doğruluyor.

Belirli sayıda anketi her tamamladığınızda fazladan puan kazanırsınız. Örneğin, 5 anketi tamamlamanız size 25 puan ve 10 anket için 50 puan veriliyor. Maksimum ödül ise 200 ankete karşılık 600 bonus puan olarak veriliyor.

ipsos i-Say ödülleri nasıl kullanılır?

Bu Ipsos i-Say incelemesinde daha önce de söylediğim gibi 100 puan size 1 $ kazandıracak. Puanlarınızı biriktirdikten sonra onları farklı ödüller kazanmak için kullanabilirsiniz. Bunun için İpsos ödül katoloğunu ziyaret etmeniz yeterli.

Bu Ipsos i-Say incelemesi sayesinde elektronik hediye kartlarının tesliminin diğer ödüllere kıyasla neredeyse anında olduğu fark ettim.

Puanlarınızı her zaman ödül için kullanmak zorunda değilsiniz. Sınır Tanımayan Doktorlar, Doğa Koruma ve Unicef gibi kuruluşlara bağışta bulunabilirsiniz. Ipsos i-Say platformunda daha birçok hayır kurumuna bağış seçeneği sunuluyor.

Ipsos i-Say yorumlarım

• Temiz arayüz. Tek yapmanız gereken anketler. Her anket için kazanacağınız puanların sayısı hakkında net bir fikir edinirsiniz. Anketi tamamlamanın ne kadar süreceğini de tam olarak bildiriyor.

• Rekabet nedeniyle daha iyi ödüller sunar. Ipsos i-Say doğru olanı bulmanızı sağlayan bir ödül kataloğu sunar. 100 dolar kazanmak için sadece 9.600 puan gerekir.

• Ipsos i-Say hesabınızda oturum açma işlemi basit ve kolaydır. İlk şart e-postanızı onaylamadan önce birkaç soruyu cevaplamaktır. Bununla birlikte hesabınız hemen hazırdır. Bir sonraki şey ilk etapta burada olmanızın nedeni olan anketlere katılmaktır.

• Bu Ipsos i-Say’ın en özel üyeleri için bir sadakat programı var. 5 anket yaptıktan sonra 25 puan, 10 anketi bitirince 50 puan ve 200 ankete ulaşınca 600 puan kazanacaksınız. Bu bonus puanlar toplam puanlarınızına eklenmelidir.

• Ipsos i-Say uygulaması. Evet harika bir uygulamaları var. Ancak bu sitenin kullanıcılarının bu uygulamayı kullanabilmeleri için davet edilene kadar beklemeleri gerekir. Bununla hareket halindeyken anketlere katılmanıza olanak sağlayan bir aracınız olacak.

• Teknik Destek. Herhangi bir sorununuz olduğunda size yardımcı olması için teknik destek ekibiyle konuşabilirsiniz. Onlar hakkında en iyi şey çok hızlı yanıtlarıdır. Ancak Ipsos i-Say platformunda sizi çok az teknik zorluk bekliyor. Çünkü kullanması çok kolay.

• Mobil Uyumluluk. Şirketin web sitesi mobil uyumludur, yani mobil cihazınızla istediğiniz yerden anketlere katılabilirsiniz. Web sitesinin mobil versiyonu oldukça duyarlıdır ve bu yüzden onu kullanırken sıkıntı yaşamamalısınız

• Arkasında son derece güvenilir ve deneyimli bir şirket var. 90’dan fazla ülkede 5 milyondan fazla anket yürüten tanınmış bir pazar araştırma şirketidir.

Ipsos i-Say son yorumlar

Ipsos i-Say gibi güvenilir anket siteleri bulmak kolay değildir. Kolay para kazanmak için eğlence ve fırsatlar göz önüne alındığında Ipsos i-Say’a sadık kalmanız tavsiye edilir.

İpsos i-say 30 yılı aşkın bir süredir varlığını sürdürüyor ve milyonlarca üyeye sahip. Bu siteyi arkadaş çevrenize tavsiye ederek biraz daha kazanmanız mümkün.

Bu Ipsos i-Say incelemesinde anketlerden para kazanmanızı sağlayan güvenilir bir site olduğunu söylemek yanlış olmaz.

Bu sitenin avantajlarından yararlanmaya başlayabilmeniz için çok sabırlı olmalısınız. Ipsos i-Say programına kaydolduktan sonra anketlere katılarak puan kazanmaya başlayabilirsiniz.

Umarım, bu yasal ve güvenilir anket sitesinin bir üyesi olarak harika bir deneyim yaşayacaksınız. Bu yüzden kaydolmaktan ve biraz ekstra para kazanmaya başlamaktan çekinmeyin.

İpsos Nedir? – İpsos Güvenilir mi? – Gerçek Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön