Anket Doldurarak Para Kazanmak 2021- Anket Siteleri

Fikrinizi vermek ve bunun için ödeme almak (anket doldurarak para kazanmak) ister misiniz?

Anket siteleri, biraz para kazanmak isteyenler için iyi bir seçenektir. Kim olursanız olun ya da ne yaparsanız yapın, her zaman görüşünüzle ilgilenen bir şirket vardır.

Anket siteleri biraz ek gelir isteyen herkes için bir fırsattır. ParaPisa, en iyi anket sitelerini karşılaştırır ve bunlardan birine veya tümüne kaydolmanızı kolaylaştırır.

Anket katılımcısı olmak önemli bir iştir, fikirleriniz sayısız ürün geliştirme projesine yardımcı olabilir. Artık beklemeyin, fikriniz değerlidir ve anket doldurarak para kazanabilirsiniz.

Bu anketleri ne zaman ve nereye alacağınıza siz karar verirsiniz. Tek ihtiyacınız olan internete bağlanabilen bir bilgisayar veya mobil cihazdır.

Anket doldurarak para kazanmak için yapmanız gerekenler son derece basit:

1. Kaydolun: Size verdiğimiz listedeki anket sitelerinde bir hesap açın.
2. Onaylayın: E-mail adresinize gelen onay linkine tıklayarak hesabınızı doğrulayın.
3. Anketleri doldurun: E-posta ile size iletilen davetlere katılarak anketleri cevaplayın.
4. Para kazanın: Size teklif edilen ödüleri kazanın.

Anket doldurarak para kazanma siteleri:

1. Toluna
2. İpsos
3. Panel Station
4. Marketagent
5. Mobrog
6. Fikir Pazarı
7. Diğer anket doldurarak para kazandıran siteler

Anket siteleri, katılımcılara anketlerini internet üzerinden doldurmaları için nakit veya farklı ödüller verebilir. Bu şirketler, düşüncelerinizi onlarla paylaşmanızı istiyor ve zamanınız değerli olduğu için size ödeme yapmaya hazırlar.

SIKÇA SORULAN SORULAR

Nedir?

Büyük şirketler, müşterilerinin ürün ve hizmetleri hakkında ne düşündükleri hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyor. Bunu yapmanın en etkili yollarından biri anket oluşturmaktır.

Sağladığınız bilgiler, şirketlerin başarılı ürünler yaratması için gerçekten önemlidir ve bu yüzden fikrinizi vererek anketlerden para kazanabilirsiniz. Bu nedenle şirketler, online anketlere yanıt vermek için harcadığınız süre boyunca para ödemeye hazırdır.

Şirketler bu tür pazar araştırmaları için dünya çapında milyarlarca harcama yapmaktadır. Boş zamanlarınızda online anketler yapmaya başlamak bu nedenle hızlı ve kolay bir şekilde para kazanmanın iyi bir yolu olabilir.

Nasıl Çalışır?

Anket davetleri size e-posta yoluyla iletiliyor. Size iletilen davetiyedeki bağlantıya tıklayarak soruların bulunduğu bölüme geçiyorsunuz. Sorular şıklar halinde olduğu için cevap vermek son derece çok kolay. Cevapladıktan sonra bir sonraki adım, cevapları göndermek ve ödüllerinizi almaktır.

Anketlere cevap verdiğinizde üç ana ödül türü vardır: nakit, puan ve diğer ödüller. ParaPisa olarak en güvenilir ve saygın online anket işletmelerini bir araya getirdik. Bu şirketler sizin gibi insanları arıyor ve zamanınız değerli olduğu için anketlere cevap vermeniz karşılığında size ödül vermeye hazırlar.

Kaydolmak için anket sitelerini seçebilir ve anketler hakkında e-posta almaya başlayabilirsiniz. Hesabınız aktif hale geldiğinde, anketleri para karşılığında yanıtlamaya ve size sunulan tüm ödülleri kazanmaya başlayabilirsiniz.

Nasıl Başlarım?

Kaydolarak ödüllü anketlere erişebilirsiniz, böylece anket doldurarak para kazanmak için ilk adımı atmış olursunuz. Hangi panellerle çalışmak istediğinizi seçebilirsiniz, böylece her zaman yeni ve heyecan verici şeyler denersiniz.

Herhangi bir anket sitesine katıldıktan sonra, e-posta gelen kutunuzda otomatik olarak anket almaya başlayacaksınız. Oradan istediğiniz zaman çalışabilirsiniz.

Artık beklemeyin, bugün online anketlerden para kazanmaya başlayın. Şirketler fikrinize değer verir ve zamanınızın değerli olduğunu bilirler. Bu yüzden size ödeme yapmak için istekliler.

Ne kadar kazanılır?

Anket doldurarak para kazanmak için harcadığınız zaman ve çaba ne kadar kazanabileceğinizin en önemli faktörüdür. Ne kadar çok anket yaparsanız o kadar çok kazanırsınız.

Bir anket 10-20 dakika sürer ve ödemeler genellikle 5 ile 15 TL arasında değişir. Bir anketin süresi ne kadar uzun olursa, ödeme o kadar yüksek olur.

Sadece onlara anketlere katılarak geçinme ihtimaliniz yoktur. Anket doldurmak, her ay makul miktarda (500-600 TL) nakit akışı sağlamak için bir yol olarak görülebilir.

Ne kadar sürer?

Ortalama olarak anketlerin her biri yaklaşık 10-20 dakika sürer, ancak bu aynı zamanda anketin sorularına bağlı olarak da değişir. Ödüllü anketlerin tamamlama süresi, onları internetten para kazanmanın en hızlı yollarından biri haline getirir.

15-20 dakikanız varsa, bilgisayarınızda, akıllı telefonunuzda veya tabletinizde bir anket açın ve boş zamanlarınızda anket doldurarak para kazanın. Artık yolculuk ederken, sıra beklerken veya televizyon izlerken anketlerden para kazanabilirsiniz.

Nasıl ödeme alırım?

Ödemeler doğrudan banka hesabına ya da hediye çeki olarak yapılıyor. Ayrıca, teklife bağlı olarak test etmeniz ve incelemeniz için ücretsiz ürünler alabilirsiniz. Bu işte büyük para yok, ancak biraz ek kazanç veya birkaç hediye kazanabilirsiniz.

Bu parayı, faturalarda veya planladığınız seyahatte size yardımcı olması için kullanabilirsiniz. Size en iyi ödüllü anketleri sunabilmek için yalnızca en güvenilir anket sitelerini bulmak için çok çalıştık.

Sadece bu değil, listeye eklediğimiz anket siteleri kendi alanlarında en saygın şirketlerdir. Bu şirketler sizin gibi insanları arıyor. Ve zamanınız değerli olduğu için elbette bunun bedelini ödemeye hazırlar.

Ödeme yapmam gerekiyor mu?

Anket siteleri tarafından herhangi bir ödeme talep edilmesi söz konusu bile değildir. Anketleri doldurmak tamamen ücretsizdir. Unutmayın, fikirlerinizi beyan ederken harcadığınız zamanın bedelini ödemesi gereken taraf anket siteleridir.

Ödüllü anketler almak için belli bir yeterlilik yoktur. Onları herkes yapabilir. Tek yapmanız gereken soruları kendi kişisel görüşlerinize göre cevaplamaktır. Ayrıca, genç ya da yaşlı, erkek ya da kadın, emekli ya da öğrenci olmanız önemli değildir.

Dolandırıcılık mı?

ParaPisa ile emin ellerdesiniz. Her ayrıntıyı düşünüyoruz ve bu yüzden size sadece en güvenilir şirketleri sunuyoruz, böylece anketlerden para kazanırken tamamen güvendesiniz.

Kaç anket doldurmam istenecek?

Para kazandıran anketleri doldurmanın en iyi yanı, size karışan kimse yoktur. Ne kadar zaman harcamak istediğinize ve ne kadar para kazanmak istediğinize tam olarak karar verebilirsiniz.

Tamamladığınız her anket size puan, nakit veya ödül kazandırır. Ne kadar çok anket tamamlarsanız, ödüller o kadar yüksek olur.

DİĞER DETAYLAR

Anket almak için özel bir E-posta oluşturun

Yalnızca anket sitesine kaydolmak ve ödüllü anketler almak için kullandığınız ayrı bir e-postaya sahip olmak, anket e-postanızı ve kişisel e-postanızı düzenli tutmanızı kolaylaştıracaktır.

Bu şekilde, anket davetlerinin bir spam e-posta dağının altına kalmayacağından emin olabilirsiniz. Aslında şart değil, fakat anket doldurarak para kazananlar düzenli olmak için gerektiğini düşünüyor.

Bir gecede zengin olmayı beklemeyin

Eğer yeterince zaman ayırırsanız ödüllü anketler iyi bir ek iş haline gelebilir, ancak en başından itibaren olabildiğince çok ankete katılmaya çalışmalısınız.

Başlangıçta, aldığınız anket teklifleri üzerinde kontrolünüz yoktur, ancak tutarlı bir şekilde anket doldurmaya devam ederseniz bir süre sonra anket şirketleri için daha güvenilir bir kaynak olduğunuz için anket başına kazanç artacaktır.

O zaman çok fazla çaba harcamadan ne kadar ekstra para kazanabileceğinize şaşıracaksınız.

Hediye çeklerini hızlı bir şekilde kullanın

Hediye çekleri için bir son kullanma tarihinin olması tipiktir. Son kullanma tarihinden sonra hediye çeki kullanılamaz ve değersiz olacaktır. Bu nedenle hediye çeklerini mümkün olan en kısa sürede kullanmak önemlidir.

Dürüst olun

Profilinize ayrıntıları girerken ve anketlere cevap verirken dürüst olmaktan çekinmeyin. Kişisel bilgilerinize kesinlikle üçüncü şahısların ulaşmasına izin verilmez.

Bu bilgiler sadece size uygun olan anketleri belirlemek için kullanılır ve şifreli olarak anket siteleri tarafından saklanır.

Günlük tutmak

Yaptığınız tüm ödüllü anketlerin kaydını tutmak iyi bir fikirdir, bu nedenle tüm çabalarınız için size ödeme yapıldığından emin olursunuz.

Anket doldurma işini ciddiye alarak ilerlemenizi takip etmelisiniz. Bu şekilde, ödüllü anketleri organize edebilir ve tekliflerden para kazanma fırsatını asla kaçırmazsınız.

E-postanı kontrol etmeyi unutma

Anket doldurma işine yeni katılan birçok insanın anket paneline kaydolması ve ardından e-postalarını kontrol etmeyi unutması yaygın bir hatadır.

Anket teklifleri için her gün e-postanızı kontrol etmeniz önemlidir, çünkü anketler sınırlarına ulaştığında daha fazla kişi kabul edilmez.

Ödüllü bir anketi kaçırırsanız, para kazanma fırsatını kaçırırsınız ve bu asla hoş değildir. Anket tekliflerini kaçırmamak için e-posta bildirimlerini doğrudan cep telefonunuza yönlendirmek üzere ayarlamak iyi bir fikirdir.

Bu şekilde, her anket teklifi aldığınızda yeni bir e-posya uyarı alırsınız. Dahası, ödüllü anketler yapmakta ne kadar tutarlı olursanız, size o kadar çok teklif sunulur ve daha fazla para kazanabilirsiniz. Bu işin anahtarı, yeni anket tekliflerine hemen yanıt vermek için e-postanızı sık sık kontrol etmektir.

Para ödemeyin

İnternet her zaman en güvenli yer değildir ve gerçekten paranızı çalmaya çalışan dolandırıcılar vardır. Anket sitelerine kaydolmak için hiçbir zaman ücret ödemeniz gerekmez.

İnsanların sık sık düştüğü yaygın bir aldatmaca, kayıt olmanız için para talep eden ve yaptığınız her anket için 100 TL’den fazla ödeyeceğine söz veren dolandırıcılardır.

Bazı anketler sizin için uygun değildir

Anketlerden bazıları için uygun değilseniz endişelenmeyin. Bazı durumlarda bir ankete hak kazanabilirsiniz, ancak birkaç soruyu cevapladıktan sonra anketten çıkarılırsınız.

Bu bazen verdiğiniz yanıtlar, anketin tasarlandığı hedef gruba uymadığınızı belirlediği için olur. Endişelenmeyin, çünkü uygun olduğunuz çok sayıda anket var. Bir ankete hak kazanıp kazanmadığınızı belirlemek genellikle birkaç saniye sürer, bu nedenle boşa zaman kaybı olmaz.

Anket Doldurarak Para Kazanmak 2021- Anket Siteleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön