Adsense Hesabı Nasıl Onaylanır? – 5 Özel Taktik

Google AdSense’ten hesap onayı almak Türkiye ve diğer ülkelerdeki blogcular ve internet pazarlamacıları arasında önemli bir sorundur. Google, AdSense hesap onayıyla ilgili gittikçe daha katı hale geldiğinden insanlar hesaplarını onaylatamıyor.

En büyük sorunlardan biri Google’ın AdSense’e başvurmak için alan adınızın 6 aylık olması gerektiğini söylediğinde ortaya çıkar.

Her ne kadar AdSense hesabı satan siteler olsa bile, bu sitelerin çoğunun sahte olduğu kesin. Birçoğu hesabı gayri meşru bir yolla açıyor ve hesabı bu kişilerden aldıktan sonra büyük bir sorun var, önümüzdeki birkaç gün içinde devre dışı bırakılacak.

Ama endişelenmene gerek yok. Trafiği iyi olan (gerçek trafik demek) iyi bir web sitesine sahip gerçek bir insansanız, başvurunuzun Google AdSense’ten onaylanmasını sağlamanın bir yolu vardır.

Burada çoğu zaman işe yarayan bazı AdSense onay numaralarını açıklıyorum. Birini ya da diğerini deneyin. Eminim ki önümüzdeki birkaç gün içinde AdSense hesabınız olacaktır.

AdSense Hesap Onayı için En Önemli 5 İpucu

AdSense hesabınızın Google’dan onaylanması için 5 ipucunun tümünü tek tek kontrol edelim.

1. Daha İyi Bir Web Sitesi Oluşturun

En iyi ve tavsiye edilen yollardan biri iyi bir web sitesi oluşturmaktır. Onayınızı alırsınız ama web sitenizi ziyaret eden kimse yoksa, AdSense hesabınızın bir anlamı yoktur. Size kazanç sağlamaz.

İçeriğinizden para kazanmak istiyorsanız yüksek kaliteli içerikleri web sitenizde yayınlamanız gerekir. İnsanlar içeriğiniz için web sitenizi ziyaret eder ve bu size para kazandırır. Onlara iyi içerik sağlarsanız, ziyaretçileriniz onları sevecek, paylaşacak ve yeni içerikler için geri geleceklerdir.

En iyi fikirlerden biri, WordPress platformunda web sitenizi oluşturmaktır. Zaten bir web siteniz varsa, WordPress’in ne olduğunu bilmelisiniz. Dünya üzerindeki %25’ten fazla web sitesi yalnızca WordPress’le oluşturulur.

Düzenli ve güncel içeriklerle daha iyi bir WordPress blogu oluşturun, kullanıcı dostu olmasına özen göstererek düzgün bir şekilde tasarlayın ve ardından Google AdSense’e gönderin. Eminim burada onay için başka numaralar kullanmanıza gerek yoktur.

2. Eski Domain Satın Alın

Size söylediğim gibi, AdSense hesabına başvurmak için 6 aylık bir alan adınızın olması gerekir, GoDaddy gibi çeşitli açık artırma sitelerinden eski veya süresi dolmuş bir alan domain alabilirsiniz.

Süresi dolmuş bir alan adını 10 dolara kadar düşük bir fiyata satın alabilirsiniz. Ardından, bu alanda iyi bir WordPress blog’u oluşturabilir, iyi içerikleri düzenli olarak yayınlayabilir ve ardından AdSense hesabına başvurabilirsiniz. Bu, AdSense onayınızı almak için en iyi ipucudur.

3. BlogSpot blogu ile başvurun

Başlangıçta Google yeni alan adı için AdSense başvurusunu reddetmeye başladığında, BlogSpot Google AdSense’ten onay almanın kesin yoluydu. Bir blog oluşturun, 1-2 yazı yazın, AdSense hesabı için başvurun ve onay alın, ancak artık böyle değil.

Google artık BlogSpot blogundan gelen tüm uygulamaları ciddiye alıyor, ancak yine de bunun bir püf noktası var. Ancak bunun için yaklaşık 10 dolar ödemek zorundasınız. AdSense hesabı satıcısından 20 dolar veya daha fazla bir sahte AdSense hesabı almaktan daha iyidir.

Tek yapmanız gereken bir BlogSpot blog oluşturmak ve blogunuz için kullanmak üzere blogger’dan bir alan satın almak. Artık BlogSpot URL’niz https://alanadı.blogspot.com yerine https://www.alanadiniz.com olacaktır . Şimdi iyi, 5-7 makaleler yayınlayın ve ardından web sitenizi AdSense hesabı için gönderin.

Blogger.com’dan bir alan adı satın alırsanız, alanınızı BlogSpot ile kullanmak için herhangi bir ayar yapmanız gerekmez, ancak zaten alan adınız varsa veya dışarıdan satın alırsanız, bu alan adını yönlendirmek için birkaç ayar yapmanız gerekir.

Blogger için 10 dolar veya daha fazla ödeme yapmanız gerekir, ancak GoDaddy gibi başka bir servis sağlayıcıdan satın alırsanız, ‘.info’ alan adı için veya bazı indirim kuponları kullanarak 5 dolardan daha düşük bir fiyata satın alabilirsiniz.

Bu hileler çoğu zaman işe yarar, ancak ilk denemede onay alamazsanız, daha faydalı makaleler yazın ve uygulayın. Eminim, birkaç denemede onay alacaksınız .

4. Gelir Paylaşımı Web Siteleri

Gelir paylaşım web sitesi, Google AdSense’ten onay almanın en iyi yoludur. Tek yapmanız gereken bir gelir paylaşım web sitesine hesap açmak ve bu web sitesine yüksek kaliteli makaleler yüklemek.

İçerik yazmak için HubPages gibi bir site kullanabilirsiniz. Bunlar Google’ın gözünde yüksek yetkin sitelerdir ve bazı kaliteli şeyler yazarsanız siteleriniz de trafik alır. Bir süre sonra AdSense hesabına başvurabilirsiniz ve büyük bir olasılıkla daha ilk denemede onay alacaksınız.

5. Fiverr Hizmetini Kullanın

Bu önerilmez, ancak bu aynı zamanda AdSense hesabının onaylanması için bir numaradır. Birçok kişi Fiverr’de AdSense hesabını yalnızca 5-20 dolar karşılığında satıyor.

Birçoğu, başlangıçta bahsettiğim sahte hesap satıcısı ile aynı tekniği kullanıyor, ancak Fiverr satıcıları arasında bazı farklar var.

AdSense hesap satıcılarının ücretleri çok yüksektir ve gerçek müşterilerden herhangi bir yorum bulamazsınız. Web sitesinde herhangi bir referans varsa, bu sahte olabilir. Ancak Fiverr’de, hizmeti sadece 5 dolar olarak alacaksınız ve Fiverr satıcılarının aldığı yorumlar, sadece gerçek müşterilerden.

Burada herhangi bir Fiverr satıcısı tavsiye etmek istemiyorum. Sadece Fiverr’i ziyaret edin ve ‘AdSense hesabı’ veya ‘Google AdSense onayı’ gibi anahtar kelimelerle arama yapın ve çok sayıda satıcı bulacaksınız.

Sonuçları bulduktan sonra satıcıların önce en yüksek dereceye göre sıralanması için ‘Derecelendirme’ sekmesini tıklayın. Umarım bu şekilde gerçek bir hesap alırsınız.

Sonuç

Bunlar, Google AdSense hesap onayı için en iyi hilelerden bazıları. Bu hileleri kullanarak onay alamayacağınızı sanmıyorum. Bugün deneyin.

Adsense Hesabı Nasıl Onaylanır? – 5 Özel Taktik

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön